Dárcovství

Přidejte se k nám a staňte se součástí změny, která umožní nevyléčitelně nemocným trávit poslední chvíle doma s těmi, které mají nejraději.
Většina lidí v naší zemi by si přála poslední chvíle svého života prožít doma mezi svými blízkými. Většina z nich ale nakonec umírá o samotě, v nemocnicích, léčebnách….
POJĎME TO SPOLEČNĚ ZMĚNIT!

Rychlá platba pomocí QR kódu vhodnotě:

100 Kč

200 Kč

500 Kč

SRDEČNĚ VÁM DĚKUJEME!

Proč podpořit Mobilní hospic Pavla Andrejkivová-LADARA?

 

Protože zajištění mobilní hospicové péče je závislé na příjmech z darů. Legislativa nám umožňuje čerpat na část našich zdravotních služeb úhradu ze zdravotního pojištění. Platba ze zdravotních pojišťoven nám však nepokryje veškeré náklady na multidisciplinární péči o pacienty. Jsme tak závislí na příjmech z darů.

Jsme vděčni za každý, i sebemenší finanční příspěvek. Služby specializované paliativní péče jsou hrazené z cca 60 % z veřejného zdravotního pojištění. 40 % nákladů hradíme z dalších zdrojů (z příspěvků měst, obcí, kraje, sponzorů a jednotlivých dárců).

Pomozte nám zajistit rodinám, aby se mohly držet za ruku až do konce! Vaše podpora bude mít smysl! S Vámi se nám podaří to, co si přeje většina z nás, ale co se však zatím jen málokomu splní! Děkujeme Vám za všechny naše pacienty a jejich blízké.

Jak podpořit Mobilní hospic?

Prostřednictvím finančního daru, který nám pomůže potřebnou péči zajistit.
Finanční dary můžete zasílat pomocí QR kódu (výše) nebo bankovním převodem na účet:

311 604 370/0300
variabilní symbol č. 111

A co za Váš dar zajistíme?
Vaše finanční prostředky nám umožní pokračovat v mobilní specializované paliativní péči i nadále. Naši klienti tak mohou zůstat doma ve svém sociálním prostředí za podpory rodiny a my jim můžeme i nadále pomáhat.

Dary firem a sponzoring

Pokud by se některá z firem chtěla stát naším partnerem či pravidelným nebo příležitostným dárcem, prosím, ozvěte se nám, rádi vás navštívíme, představíme naše vize a služby, necháme vám nahlédnout do našeho způsobu financování a množností podpory a pokusíme se nalézt cestu, jak případně spolupracovat.

Co nabízíme?
Z naší strany vám kromě spoluúčasti na společensky zodpovědném projektu můžeme navíc nabídnout např. umístění loga či reklamy firmy v našich prostorách či na akcích, zveřejnění vašich darů na webových stránkách, na Facebooku. Samozřejmostí je pak potvrzení o daru či darovací smlouva pro možnost odečtu ze základu daně.
Co vám můžeme nabídnout v oblasti sponzoringu?

Umístění loga firmy na webu
Umístění vaší reklamy na hospicové automobily naší agentury

Pokud máte zájem o spolupráci, prosíme, ozvěte se nám, rádi vás navštívíme (Kontakty zde).